| Тип і монтаж: | традиційна (пристінна) |
| Оформлення: | похила |
| Технічні параметри: | похила |
| Принцип роботи: | відведення/рециркуляція |
| Потужність: | 110 Вт |
| Продуктивність (мотор): | 650 м3/год |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Кількість двигунів: | 1 |
| Фільтрування: | 1 |
| Жироуловлювальний фільтр: | алюмінієвий |
| Освітлення: | світлодіодна стрічка |
| Керування: | кнопкові перемикачі |
| Висота (мін.): | 35 см |
| Висота (макс.) | 68 см |
| Ширина: | 60 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність витяжки | 650 |
| Освітлення | світлодіодні |
| Тип витяжки | похила |
| Керування | кнопкове |
| Колір | Чорний |
| Ширина, мм | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴





