| Тип і монтаж: | традиційна (пристінна) |
| Оформлення: | купольна |
| Технічні параметри: | купольна |
| Принцип роботи: | відведення/рециркуляція |
| Потужність: | 100 Вт |
| Продуктивність (мотор): | 700 м3/год |
| Мінімальний рівень шуму: | 56 дБ |
| Максимальний рівень шуму: | 63 дБ |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Кількість двигунів: | 1 |
| Фільтрування: | 1 |
| Жироуловлювальний фільтр: | алюмінієвий |
| Освітлення: | світлодіодні лампи |
| Керування: | кнопкові перемикачі |
| Загальна: | кнопкові перемикачі |
| Клас енергоспоживання: | D |
| Діаметр повітроводу: | 120 мм |
| Висота (мін.): | 65.7 см |
| Висота (макс.) | 87.1 см |
| Ширина: | 59.6 см |
| Глибина: | 45.3 см |
| Вага: | 5 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Minola |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність витяжки | 700 |
| Освітлення | світлодіодні |
| Тип витяжки | Купольна |
| Керування | кнопкове |
| Колір | Білий |
| Ширина, мм | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 608 ₴










