| Тип і монтаж: | вбудована (в шафі) |
| Оформлення: | повновбудована |
| Технічні параметри: | повновбудована |
| Принцип роботи: | відведення повітря |
| Продуктивність (мотор): | 700 м3/год |
| Кількість швидкостей: | 3 |
| Кількість двигунів: | 1 |
| Фільтрування: | 1 |
| Жироуловлювальний фільтр: | алюмінієвий |
| Функції та можливості: | алюмінієвий |
| Освітлення: | світлодіодні лампи/2x1 Вт/ |
| Керування: | сенсорне |
| Клас енергоспоживання: | A+ |
| Діаметр повітроводу: | 150 мм |
| Висота (мін.): | 29 см |
| Висота (макс.) | 30.2 см |
| Ширина: | 52 см |
| Глибина: | 29.7 см |
| Вага: | 7 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTOLUX |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність витяжки | 700 |
| Освітлення | світлодіодні |
| Керування | Сенсорне |
| Колір | Чорний |
| Ширина, мм | 520 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 222 ₴






